No. 1, Tech 9'uncu Yol, Yüksek ve Yeni Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Songshan Gölü, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti
Ana sayfa

Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

Çin Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Sertifikalar
HTI is a reliable supplier of furniture testing machine,I have known her and buy from the factory since 2009.

—— David Hale

We receive the machine and it is so good ,my boss want to import other models again.

—— Kimpoh

I really would like to work with HTI, their professional service on the testing machine and reliable products help me win much market!

—— Ricardo

Bu tedarikçiyi hepinize tavsiye ediyoruz, Güvenilir ve profesyonel alet üreticisi

—— Rodolfo Castello

Laboratuar çözümlerinde profesyonel hizmetlerini gerçekten takdir edin ve güvenilir ürünler çok pazar kazanmama yardımcı olun!

—— Romeu

Ben sohbet şimdi

Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.
Merkez Atölye Tekstil Oyuncak Showroom 1 Mobilya Test Ekipmanları Fuarı Şirket ekibi ve ofis AR-GE toplantısı Atölye ekipmanı takım Satış ekibi ve servis ekibi sonra Satış ekibi raporu toplantısı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : HTI
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 1 million-2.5 million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 50% - 60%
Important Partners: SGS,TUV ,Intertek,NSF,SAT,BACL

Dongguan Hust Tony aletleri Co, Ltd (Tony International (HK) Co., Ltd.) 15 yılı aşkın süredir test makineleri üretmekte ve geliştirmektedir.

Başlıca ürünlerimiz Mobilya Test Cihazı, Oyuncak Test Cihazları,Tekstil Test Cihazı, Deri ayakkabı Test Cihazları, Evrensel Test Cihazları, İleri tasarım teknolojisi ve konseptine, mükemmel üretim teknolojisine ve olağanüstü kalite yönetim sistemine devam eden Tony Instruments, tekstil test ekipmanları, oyuncak test ekipmanları, mobilya testleri ve diğer ölçüm test ekipmanları alanlarında iyi bir üne kavuşmuştur.Uzun vadeli ortaklarımız arasında dünyanın en büyük iki denetim şirketi SGS ve TUV bulunmaktadır.

Uluslararası pazar test standartlarına uygun ekipman üretiyor, bu arada müşterilerimize laboratuvar testleri için eksiksiz çözümler sunuyoruz.

- Laboratuvar için tasarım programı

- Tüm test makinelerinin ve sarf malzemelerinin temini

- Kurulum ve eğitim

- Bakım planı hizmeti

- Profesyonel kalibrasyon ve ölçüm hizmetleri

Önemli müşterilerimizden bazıları şunları içerir:

Fransa'da SGS, Vietnam'da SGS, Çin'de SGS, Kore'de SGS, Çin'de Intertek, Çin'de SAT, Shenzhen'de BACL, Şangay'da NSF, ITS, BV, TUV vb.

Saygılarımla, yönetim Tony satış ağını tüm dünyaya yaymaktadır.Güne kadar Tony ürünleri ülke çapındaki kullanıcılara yayıldı.Yurtdışında Vietnam, Tayland, Endonezya, Avrupa, İran, Pakistan, ABD, Kanada, Meksika, Arjantin vb. Ülkelerden müşterilerimiz var.

Test makinelerimiz Tekstil, Oyuncak, Mobilya, paketleme, ayakkabı, deri ürünleri, çevre, bebek ürünleri, donanım, elektronik ürünler, plastik ürünler, kauçuk ürünler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve tüm bilimsel araştırma birimleri, kalite kontrolleri için geçerlidir. kurumlar ve akademik alanlar.

İletişim bilgileri
Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Lewis Huang

Tel: 86-138 2572 2581

Faks: 86-769-23010667

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)