No. 1, Tech 9'uncu Yol, Yüksek ve Yeni Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Songshan Gölü, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti
Ana sayfa

Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

iyi kalite Mobilya test etme makineleri satış için
iyi kalite Mobilya test etme makineleri satış için
HTI is a reliable supplier of furniture testing machine,I have known her and buy from the factory since 2009.

—— David Hale

We receive the machine and it is so good ,my boss want to import other models again.

—— Kimpoh

I really would like to work with HTI, their professional service on the testing machine and reliable products help me win much market!

—— Ricardo

Bu tedarikçiyi hepinize tavsiye ediyoruz, Güvenilir ve profesyonel alet üreticisi

—— Rodolfo Castello

Laboratuar çözümlerinde profesyonel hizmetlerini gerçekten takdir edin ve güvenilir ürünler çok pazar kazanmama yardımcı olun!

—— Romeu

Ben sohbet şimdi

Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.
Merkez Atölye Tekstil Oyuncak Showroom 1 Mobilya Test Ekipmanları Fuarı Şirket ekibi ve ofis AR-GE toplantısı Atölye ekipmanı takım Satış ekibi ve servis ekibi sonra Satış ekibi raporu toplantısı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : HTI
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 1 million-2.5 million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 50% - 60%
Important Partners: SGS,TUV ,Intertek,NSF,SAT,BACL
Dongguan Hust Tony aletleri Co, Ltd (Tony International (HK) Co, Ltd) üretim ve 9 yılı aşkın için test makineleri geliştirmektedir. Başlıca ürünlerimiz Mobilya Test Cihazları, Oyuncak Test Cihazları, Tekstil Test Enstrümanları, Deri Ayakkabı Test Cihazları, Üniversal Test Cihazları , Gelişmiş tasarım teknolojisi ve konseptini, mükemmel üretim teknolojisi ve üstün kalite yönetimi sistemi ile devam etmektedir. Tony Instruments, iyi bir şöhrete ulaşmıştır. Tekstil test ekipmanları, oyuncak test ekipmanları, mobilya test ve diğer ölçüm test cihazları alanlarında. Uzun vadeli ortaklarımız, dünyanın en büyük iki denetim şirketi olan SGS ve TÜV'i içermektedir.

Uluslararası pazar test standartlarına uygun ekipman üretiyoruz, bu arada müşterilerimize laboratuar testleri için komple çözümler sunuyoruz.

- Laboratuar için tasarım programı

- Tüm test makinelerinin ve sarf malzemelerinin temini

- Kurulum ve eğitim

- Bakım planı servisi

- Profesyonel kalibrasyon ve ölçüm hizmetleri

Önemli müşterilerimizden bazıları şunları içerir:

Fransa'da SGS, Vietnam'da SGS, Çin'de SGS, Kore'de SGS, Çin'de Intertek, Çin'de SAT, Shenzhen'de BACL, Shanghai'da NSF, ITS, BV, TUV vb.

Saygılı yönetim, Tony satış ağının dünyanın her yerine yayılmasını sağlıyor. Bugüne kadar Tony ürünleri ülke çapındaki kullanıcılara yayıldı. Yurtdışı, biz müşterilerimiz Vietnam, Tayland, Endonezya, Avrupa, İran, Pakistan, ABD, Kanada, Meksika, Arjantin vb.

Bizim Test makineleri yaygın Tekstil, Oyuncak, Mobilya, ambalaj, ayakkabı, deri ürünleri, çevre, bebek ürünleri, donanım, elektronik ürünler, plastik ürünler, kauçuk ürünler ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır ve tüm bilimsel araştırma birimleri, kalite kontrol için geçerlidir kurumlar ve akademik alanlar.

İletişim bilgileri
Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Lewis Huang

Tel: 86-769-23010657

Faks: 86-769-23010667

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)